کد خبر: ۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۸
محمد قاضی
مهاجم مورد علاقه قلعه نویی با تاکید بر اینکه سرمربی استقلال پیگیر وضعیتش در زمان مصدومیت بوده گفت: عملکردم در استقلال مشخص است و تحت تاثیر جریاناتی که گاه ساخته می شوند قرار نمی گیرم.
مهاجم آبی ها چندان اهل گفتگو و مصاحبه نیست اما وقتی شایعات پیرامونش زیاد می شود در گفتگو با مشرق پاسخ شایعه پراکنان را می دهد.

محمد قاضی در دو فصل اخیر به اولین انتخاب امیر قلعه‌نویی در چیدمان سیستم هجومی استقلال تبدیل شده است. با این اوصاف شایعه شد ژنرال آبی ها این بازیکن را در لیست مازاد خود قرار داده تا به همین بهانه با قاضی هم کلام شویم.

* شایعه شد در لیست مازاد استقلال قرار گرفته ای.
(با خنده) چه جالب. بالاخره باید یک هیزمی برای داغ کردن تنور شایعاتشان پیدا کنند.

* حتی گفته شد از شنیدن اینکه در لیست مازاد قرار گرفته ای به شدت عصبانی شده ای.
(دوباره می خندد). امیر خان طی مدتی که مصدوم بودم پی گیر شرایطم از دکتر نوروزی بود که هر چه زودتر برگردم. من بازیکن بی تجربه ای نیستم که تحت تاثیر جریاناتی که گاه ساخته می شوند قرار بگیرم. عملکردم در استقلال هم مشخص است. در طول یکی دو سالی که آمدم تلاش کردم تمام خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده کنم. در نهاین این اتفاق هم افتاد که قراردادم را تمدید کردم.

* از تیم های دیگر پیشنهاد داشتی؟
مدیر برنامه‌هایم در جریان این موضوع قرار دارد. پیشنهاد همیشه وجود داشته و دارد و این فقط مختص من نیست. همین نیم فصل پیشنهاداتی وجود داشت اما من مشکلی برای ادامه همکاری ام با استقلال نداشتم و ندارم.

* به آینده استقلال امیدواری؟
تنها مشکل استقلال بی پولی است. حتم بدانید ما از نظر فنی قابلیت قهرمانی را داریم. تیم با نظر کادرفنی در نیم فصل مشکلاتش را مرتفع خواهد کرد اما آنچه ذهن ها را درگیر می کند معضلات مالی است.

* به بازی با استقلال صنعتی می رسی؟
شرایطم بد نیست. مدتی است که به تمرینات اضافه شده ام. باید دید کادر فنی چه نظری دارد. ما تعطیلاتی 40-50 روزه را در پیش داریم که کمک می کند به آنچه می خواهیم دست پیدا کنیم.
منبع: مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر: